RN73C1J21K5BTG
MFR.Part #
RN73C1J21K5BTG
JLCPCB Part #
C4067433
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS