H468K1BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H468K1BYA
JLCPCB Part #
C1411733
Package
Plugin
Description
500mW 68.1kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS