RN73C1J191RBTG
MFR.Part #
RN73C1J191RBTG
JLCPCB Part #
C3991164
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS