SC10150KT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SC10150KT
JLCPCB Part #
C1335703
Package
Plugin,D4.2xL10mm
Description
1.5Ω 15uH 395mA ±10% 插件,D4.2xL10mm Power Inductors ROHS