ERJ-U03F1871V
MFR.Part #
ERJ-U03F1871V
JLCPCB Part #
C1013292
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS