RN73C1J124KBTD
MFR.Part #
RN73C1J124KBTD
JLCPCB Part #
C2079357
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS