RN73C1J11KBTG
MFR.Part #
RN73C1J11KBTG
JLCPCB Part #
C3915275
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS