RN73C1J10R2BTG
MFR.Part #
RN73C1J10R2BTG
JLCPCB Part #
C3918820
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS