RN73C1J102RBTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J102RBTG
JLCPCB Part #
C3959064
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS