RN73C1J10K7BTD
MFR.Part #
RN73C1J10K7BTD
JLCPCB Part #
C1727262
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS