RN73C1J105RBTD
MFR.Part #
RN73C1J105RBTD
JLCPCB Part #
C4024257
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS