RN73C1E105RBTD
MFR.Part #
RN73C1E105RBTD
JLCPCB Part #
C4169380
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS