RN73C1E825RBTDF
MFR.Part #
RN73C1E825RBTDF
JLCPCB Part #
C4325737
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS