3430B2F2R7TD
MFR.Part #
3430B2F2R7TD
JLCPCB Part #
C6808906
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS