RN73C1E7K5BTD
MFR.Part #
RN73C1E7K5BTD
JLCPCB Part #
C2079590
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS