RN73C1E750RBTD
MFR.Part #
RN73C1E750RBTD
JLCPCB Part #
C1718520
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS