RN73C1E60R4BTD
MFR.Part #
RN73C1E60R4BTD
JLCPCB Part #
C2079659
Description
-55℃~+155℃ 25V 60.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS