RP73D2B511RBTG
MFR.Part #
RP73D2B511RBTG
JLCPCB Part #
C4095837
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS