RN73C1E4K02BTG
MFR.Part #
RN73C1E4K02BTG
JLCPCB Part #
C4269440
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS