CPF0201B27K4E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0201B27K4E
JLCPCB Part #
C4088335
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS