RN73C1E442RBTD
MFR.Part #
RN73C1E442RBTD
JLCPCB Part #
C4012337
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS