CRGS0805J680R
MFR.Part #
CRGS0805J680R
JLCPCB Part #
C4326094
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS