RN73C1E2K61BTDF
MFR.Part #
RN73C1E2K61BTDF
JLCPCB Part #
C4106253
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS