RN73C1E2K37BTD
MFR.Part #
RN73C1E2K37BTD
JLCPCB Part #
C1718302
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS