RN73C1E29K4BTD
MFR.Part #
RN73C1E29K4BTD
JLCPCB Part #
C2081684
Description
-55℃~+155℃ 25V 29.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS