CFR200J15R
MFR.Part #
CFR200J15R
JLCPCB Part #
C1391734
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS