H8154KDYA
MFR.Part #
H8154KDYA
JLCPCB Part #
C1407658
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS