RA73F2A7K5BTD
MFR.Part #
RA73F2A7K5BTD
JLCPCB Part #
C5842134
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS