RA73F2A56R2BTD
MFR.Part #
RA73F2A56R2BTD
JLCPCB Part #
C3957018
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS