RA73F2A475RBTD
MFR.Part #
RA73F2A475RBTD
JLCPCB Part #
C4093225
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 475Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS