RA73F2A75RBTD
MFR.Part #
RA73F2A75RBTD
JLCPCB Part #
C4310704
Description
-55℃~+155℃ 1W 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS