RA73F2A18K7BTD
MFR.Part #
RA73F2A18K7BTD
JLCPCB Part #
C4276435
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS