RA73F2A17K8BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F2A17K8BTD
JLCPCB Part #
C3976357
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS