CPF0201B280RE
MFR.Part #
CPF0201B280RE
JLCPCB Part #
C4001093
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS