RA73F1J715RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J715RBTDF
JLCPCB Part #
C3956948
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS