RA73F1J604RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J604RBTDF
JLCPCB Part #
C5842097
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS