RA73F1J634RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J634RBTDF
JLCPCB Part #
C4104168
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS