RA73F1J53R6BTDF
MFR.Part #
RA73F1J53R6BTDF
JLCPCB Part #
C6263017
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS