RA73F1J442RBTD
MFR.Part #
RA73F1J442RBTD
JLCPCB Part #
C4197264
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS