H810KDYA
MFR.Part #
H810KDYA
JLCPCB Part #
C1407768
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS