RA73F1J187RBTD
MFR.Part #
RA73F1J187RBTD
JLCPCB Part #
C4350058
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 187Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS