RA73F1J174RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J174RBTDF
JLCPCB Part #
C7037742
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS