RA73F1J14KBTDF
MFR.Part #
RA73F1J14KBTDF
JLCPCB Part #
C4163266
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 14kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS