RA73F1J105RBTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F1J105RBTDF
JLCPCB Part #
C4008026
Package
0603
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 105Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS