PRD-3DJ3-24
MFR.Part #
PRD-3DJ3-24
Description
-55℃~+80℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 125V@DC 20A 20ms 24V 40ms AgCdO - Power Relays ROHS