PE014005
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
PE014005
JLCPCB Part #
C1524601
Package
Plugin,20x10mm
Description
-40℃~+85℃ 125Ω 200mW 400V@AC 5A 5A@30VDC 5V 8ms 8ms AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,20x10mm Power Relays ROHS