3502360RFT
MFR.Part #
3502360RFT
JLCPCB Part #
C4144656
Description
-55℃~+155℃ 2W 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS