MPT100C270RF
MFR.Part #
MPT100C270RF
JLCPCB Part #
C3556926
Description
-65℃~+175℃ 100W 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS