MPT100C100RJ
MFR.Part #
MPT100C100RJ
JLCPCB Part #
C3497467
Description
-65℃~+175℃ 100W 100Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS