MPC52502J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
MPC52502J
JLCPCB Part #
C1425199
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 5W 5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS